Referencje

Rekomendacje naszych Gości znajdziecie na naszym fan page na Facebooku :)

Zapraszamy!Wspaniałe miejsce i niepowtarzalna atmosfera dworku, bardzo mili gospodarze i pyszne jedzenie. Udany wypoczynek z dala od zgiełku miasta! Będziemy odwiedzać Hercowo nie raz. Pozdrawiamy!
Ania i Marek z Bydgoszczy

Serdecznie dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę, a co za tym idzie, za udany wypoczynek. Dworek bardzo czysty a przy tym urokliwy, piękne antyczne meble, jakbyśmy się przenieśli w czasie, jedzenie wyśmienite a gospodarze mili. Nie szukaliśmy hałaśliwego miejsca więc piękna wieś bardzo nam pasowała.
Marta i Jerzy z Wrocławia

Dziękujemy bardzo za wspaniały letni wypoczynek w Waszym Dworku. Mamy nadzieje że jeszcze kiedyś uda nam się Was odwiedzić!
Ania, Karol, Michał, Seba - Poznań

Piekny dworek, dobrze wyposażone i utrzymane pokoje, wypoczynek w saunie drewnianej, zaciszna okolica, blisko do spływu kajakowego a przede wdzystkim mili gospodarze;) Dziękujemy
Natalia i Piotr

Piękna okolica, piękny dom, przemili gospodarze. Za wszystko bardzo dziękujemy i polecamy każdemu, kto szuka miejsca, by móc się oderwać od “szarej rzeczywistości” i pobyć w miejscu, gdzie nie trzeba za niczym gonić.
Niziołek
 


Copyright © 2010-2014 Dwór Hercowo
   Dwór Hercowo   |   Oferta   |   Atrakcje   |   Galeria   |   Kontakt   
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL